مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 14 اسفند 1389 09:09 ب.ظ توسط قاسمی نژاد
اشکال در استفاده از ماژول انجمن ها
�2 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
mhadian
کاربر جدید
کاربر جدید

--
12 اسفند 1389 09:32 ق.ظ

  با سلام

  چرا کاربران نمی توانند در ماژول انجمن ها موضوعات جدید را وارد نمایند 

  Host
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  14 اسفند 1389 08:59 ق.ظ
  با سلام

  موضوعات ایجاد شده باید مورد تایید مدیر قرار گیرد تا قابل نمایش باشد.
  قاسمی نژاد
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  14 اسفند 1389 09:09 ب.ظ
  اگر قصد دارید از ماژول انجن ها استفاده کنید باید نحوه دسترسی و مجوز کاربران برای دسترسی به انجمن ها را در آن تعیین کنید. به صورت پیش فرض تنها گروه Administrators اجازه ایجاد، وبرایشو غیره را داراست. هنگامی که در کنترل پنل ماژول انجمن ها، در قسمت "انجمن ها" یک گروه انجمن تعریف نمودید. بر روی ایکون مداد مانند کنار آن کلیک نمایید. در اینجا سه زبانه "گروه"، "امنیت" و "ویژگی ها" قرار دارد. در قسمت "امنیت"می توانید تعیین نمایید چه کاربرانی اجازه مشاهده، خواندن، ایجاد پست جدید، پاسخ دادن به یک پست، ویرایش پست، حذف و ... را دارند. اغلب چهار گزینه اول View، Read، Create و Reply را برای registered users مجاز می کنیم تا بتوانند پست ارسال نمایند. در صورتی که بخواهیم پست ها را مدیریت کنیم و قبل از ارسال مورد تایید ما قرار بگیرند باید به زبانه "ویژگی ها" برویم و گزینه "مدیریت شده" را روشن کنیم و دیگر تغییرات لازم را اعمال کنیم. سپس تغییرات را ذخیره کنیم.
  برای هر گروه انجمن  تنظیمات باید جداگانه انجام شود. دقت کنید که به صورت پیش فرض تنظیمات انجمن ها از گروه انجمن به ارث می رود ولی در صورت نیاز می توانید تیک مربوط به ارث بردن تنظیمات را بردارید و تنظیمات هر انجمن را جداگانه تعیین کنید.  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.