مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 15 اسفند 1389 11:04 ق.ظ توسط Host
افرودن فایل PDF
�5 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
NIPC
کاربر جدید
کاربر جدید

--
14 اسفند 1389 12:57 ب.ظ
  با سلام
  من یک فایل PDF دارم که به 50 فایل PDF دیگر لینک شده است. آیا امکان اضافه کردن این فایل در پورتال وجود دارد بطوریکه لینک های آن نیز قابل دسترس باشد؟
  Host
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  14 اسفند 1389 03:31 ب.ظ
  سلام
  در کدام قسمت شما میخواهید این PDF را اضافه کنید؟
  NIPC
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  15 اسفند 1389 09:16 ق.ظ
  یک صفحه جدید  بنام انتشارات  ساختم در این صفحه یکی از انتشارات مرکز را به نام فهرست مقالات اضافه نمودم  که متن مقالات  به عنوان آن را لینک می کنیم هر بار حدود 50 تا 100 مقاله که هرکدام فایل PDF جدا می باشد به آن لینک می گردد.  سایر انتشارات نیز کم و بیش از خصوصیت را دارند اما وقتی فایل را در پورتال اضافه می کنم  مسیر فایلها را تغییر  می دهد و لینک عمل نمی کند.
  host
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  15 اسفند 1389 09:27 ق.ظ
  آیا امکان دارد لینک صفحه انتشارات را بگذارید تا نحوه عملکرد آن و اشکال موجود در لینک ها را بررسی نماییم تا در صورت امکان راهکاری متناسب با درخواست شما ارائه دهیم.
  NIPC
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  15 اسفند 1389 10:08 ق.ظ
  من پورتال رو بر روی کامپیوتر خودم نصب کردم تا بعد از تمام شدن  تغییرات به سرور اصلی منتقل نمایم  نمیدانم شما میتوانید با اینترنت به کامپیوتر من دسترسی  داشته باشید؟ اگر خواستید برنامه AMMY Admin را اجرا میکنم. تلفن من : 84994112
  Host
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  15 اسفند 1389 11:04 ق.ظ
  با توجه به اطلاعاتی که شما ارسال نمودید برای رفع مشکل شما نیاز به بازبینی مجدد اطلاعات شما هست که برای این کار لطفا با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.