مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 10 خرداد 1390 04:58 ب.ظ توسط قاسمی نژاد
در برخی مواقع پس از نصب یک پورتال، در تنظیمات صفحه، امکان ویرایش و مشاهده به همه کاربران داده شده و این امکان چون قفل شده قابل برداشتن نیست؟
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
younas
کاربر جدید
کاربر جدید

--
10 خرداد 1390 04:39 ب.ظ
  در برخی مواقع که کم اتفاق می افتد پس از نصب یک پورتال، در تنظیمات صفحه یا ایجاد یک صفحه، امکان ویرایش و مشاهده به همه کاربران داده شده و این امکان چون قفل شده، قابل برداشتن نیست.  اگر در پورتالی که این مشکل را دارد حتی از سایت خارج شویم، نوار پنل در بالای صفحه دیده می شود. چرا اینگونه می شود و چگونه باید به رفع مشکل بپردازیم؟
  قاسمی نژاد
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  10 خرداد 1390 04:58 ب.ظ
  دیده شدن نوار کنترل پنل در بالای صفحه آن هم پس از خروج از پورتال، بدین معناست که به همه کاربران در صفحه مورد مشاهده اجازه ویرایش داده شده است و با برداشتن این امکان دیگر مشاهده نمی شود.
  اما در این مورد که شما با اشکالی برخوردید که امکان ویرایش برای همه کاربران به صورت قفل شده داده شده است باید بگوییم که این مشکل گاها در دات نت نیوک رخ می دهد می توانید برای اطلاعات بیشتر می توانید به این پست در دات نت نیوک مراجعه کنید.

  اما برای حل این مشکل از منوی میزبان، SQL را انتخاب کنید و Query زیر را اجرا کنید

  در صورتی که از object qualifier پیش فرض استفاده کردید می توانید Query زیر را اجرا کنید:
  update dbo.Portals set AdministratorRoleId = 0 , RegisteredRoleId = 1


  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.