مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 11 خرداد 1390 10:32 ق.ظ توسط host
چگونه می توان کاری کرد که محتوای یک pane در همه صفحات تکرار شود؟
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
younas
کاربر جدید
کاربر جدید

--
11 خرداد 1390 10:27 ق.ظ
  چگونه می توان کاری کرد که محتوای یک pane در همه صفحات تکرار شود؟ فرض کنید ما دو ماژول (مثلا آخرین اخبار و آخرین ارسالی های انجمن) را در leftPane قرار داریم و می خواهیم در تمام صفحات LeftPane تکرار شود و با تغییر محتوای این مازول ها در صفحه اصلی محتوای آنها در تمامی صفحات به روز شود. چگونه می بایست این کار را انجام دهیم؟
  host
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  11 خرداد 1390 10:32 ق.ظ
  شما برای این کار که یک ماژول روی همه صفحات قرار بگیرد کافیست به بخش تنظیمات آن ماژول مراجعه نمایید. سپس در قسمت تنظیمات امنیتی، تیک گزینه نمایش ماژول در همه صفحات را بزنید. بالطبع اگر می خواهید ماژولهای یک Pane در یک صفحه در همه صفحات تکرار شوند کافیست برای تمام ماژولهای این Pane تنظیم مذکور را انجام دهید.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.