مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 16 خرداد 1390 09:23 ق.ظ توسط host
خطا در تعویض پوسته
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
صفی‌یاری
کاربر جدید
کاربر جدید

--
12 خرداد 1390 11:01 ق.ظ
  طبق دستورالعمل پوسته های مختلف را از پورتال سیمرغ انتخاب کرده و به پورتال نوسا اضافه نمودم. مراحل افزودن بدون هیچ مشکلی انجام گردید. اما در تنظیمات سایت بعد از اینکه پوسته را عوض کردم با مشکل مواجه شدم. فعلا پورتال بالا می آید اما هنگامی که بعنوان مدیر Login می کنم  نمی توانم هیچ قسمتی را اصلاح کنم ودر کنترل پنل بروی هر قسمتی می روم پیغام خطا در باز کردن کانتینرها می گیرد. لطفا مرا راهنمایی کنید که باید چکار کنم تا مشکل برطرف گردد.
  خطا يك خطا رخ داد.
  نمي تواند کانتینر را بارگذاري کند: /Portals/_default/Containers/MinimalExtropy/title_grey.ascx

  خطا يك خطا رخ داد.
  نمي تواند کانتینر را بارگذاري کند: /Portals/_default/Containers/MinimalExtropy/title_grey.ascx

  خطا يك خطا رخ داد.
  بروز خطا هنگام بارگذاری ماژول
  host
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  16 خرداد 1390 09:23 ق.ظ
  به نظر می آید کانتینر MinimalExtropy.zip ناقص نصب شده و شما آن کانتینر را برای پورتال استفاده کرده اید.
  برای اینکه پس از نصب و استفاده پوسته یا کانتینر با چنین مشکلی مواجه نشوید بهتر است پس از نصب آنها بر روی یک صفحه تستی از پورتال پوسته و کانتینر مذکور را اعمال کنید و بررسی کنید که با خطا یا مشکلی مواجه نمی شوید اگر اینگونه بود آن را بر روی پورتال اعمال کنید.
  اما برای رفع مشکلی که هم اکنون با آن مواجه شدید یا باید کانتینر مذکور را به صورت extract شده با فایلی که در مسیر Portals/_default/Containers/MinimalExtropy کپی شده مقایسه کنید و فایلهایی که وجود ندارند را در آنجا کپی کنید تا سیستم بتواند کانتینر را بارگذاری کند.
  اگر فایلهای آن را ندارید نیز راه دیگر آنست که به sql وصل شود و در database پورتال جدول PortalSettings را بیابید. برای چهار SettingName موجود با نامهای DefaultAdminContainer، DefaultAdminSkin، DefaultPortalContainer و DefaultPortalSkin را می بایست مقدار فیلد SettingValue را با مقادیر پیش فرضی که در هنگام نصب Local پورتال برای این فیلد تعیین شده است را جایگزین نمایید.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.