مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 25 خرداد 1390 01:47 ب.ظ توسط قاسمی نژاد
پورتالی را از Localhost به سرور منتقل کردم و در هنگام تنظیم Default Document در IIS با خطا مواجه می شوم
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
younas
کاربر جدید
کاربر جدید

--
25 خرداد 1390 11:56 ق.ظ
  پورتالی را از Localhost به سرور منتقل کردم اما وقتی می خواهم Default Document را در IIS برای Virtual directory مربوط به پوتال بر روی Default.aspx قرار دهم که با خطای زیر مواجه می شوم

  Cannot add duplicate collection entry of type 'add' with unique key attribute 'value' set to 'Default.aspx'

  و بعد به خطی در فایل web.config اشاره شده که این collection entry از نوع add در آن تعریف شده است به این صورت: add value="Default.aspx"

  لازم به ذکر است من این پورتال را بر روی ویندوز 7 و با IIS 7.5 نصب کرده بودم و به سروری دارای windows server 2008 با IIS 7 منتقل کردم. می تونید راهنمایی کنید که چطور این مشکل رو بر طرف کنم؟
  قاسمی نژاد
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  25 خرداد 1390 01:47 ب.ظ
  فایل web.config واقع در ریشه پورتال را باز کنید. عبارت add value="Default.aspx را در آن جستجو کنید باید در تگ DefaultDocument قرار گرفته باشد. عبارتی که در شکل مشخص شده را پاک کنید و فایل را ذخیره کنید تا IIS خودش دوباره این قسمت را بر حسب تنظیماتش درست کند.


  برای این کار به IIS وارد شوید و بر روی Virtual Directory مربوطه رفته و Default Document آن را Default.aspx بگذارید. بدین ترتیب ملاحظه می کنید که مشکل برطرف می شود.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.