مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 14 مرداد 1391 05:50 ب.ظ توسط Host
پرسش از کتابدار
�7 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
NIPC
کاربر جدید
کاربر جدید

--
06 تیر 1390 12:18 ب.ظ
  با سلام
  به عنوان یک کاربر در پورتال مرکز اطلاع رسانی ثبت نام کردم و  به پرسش از کتابدار وارد شدم . پیغام شما با Account ارتباط برقرار نمودید
  لطفاصبر کنید را دریافت می کنم و اجازه ارسال پیام را نمی دهد. سوال اول اینکه چرا Account درصورتی که باید نام کاربری Administrator است . سوال دوم این پیغام را در صورتی دریافت می کنم مطمئنم Admin در حال حاضر online نیست .
  قبلا که این ماژول را امتحان کرده بودم پیغام Admin is offline را می دیدم و پس از اینکه پیغام را می گذاشتم Admin در پست های خود پیام را مشاهده می کرد. نمی دانم کدام یک از تنظیمات را تغییر داده ام .
  با تشکر

  host
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  07 تیر 1390 09:08 ق.ظ
  با سلام
  دقت کنید که هر بار که شخص ادمین می خواهد خارج شود و دیگر برای کاربران در دسترس نباشد باید گزینه خروج را انتخاب کند، در غیر اینصورت اگر پنجره به صورت طبیعی بسته شود سیستم متوجه نمی شود که ادمین حضور ندارد. برای اینکه مشکل بر طرف شود یک بار با کاربر ادمین وارد سیستم شوید و بر روی ارتباط انتظار کاربران کلیک کنید تا پنجره باز شود و سپس خروج را انتخاب کنید.
  در مورد نام هم، نام خانوادگی نمایش داده می شود. احتمالا هنوز نام ، نام خانوادگی و نام نمایشی برای کاربر ادمین را هنوز تغییر نداده اید.
  NIPC
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  07 تیر 1390 09:39 ق.ظ
  با سلام و تشکر از پاسختان
  این روش را انجام دادم حتی iis و خود سرور و همچنین سیستم خودم را Reset کردم . اما همچنان مشکل رفع نشده !
  نام کاربری Admin است و نام Administrator نام فامیل Admin و نام مستعار را نیز Administrator تعریف کرده ام .
  host
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  07 تیر 1390 09:54 ق.ظ
  خانم احمدی
  نیازی به reset کردن iis و سرور نیست. سایت شما را بررسی کردم به نظر شما با کاربر Host در ارتباط انتظار با کاربران رفته بودید و در آن خروج را انتخاب نکرده بودید. لاگین قبلی با همان نام قبلی ذخیره شده برای همین تغییراتی که انجام دادید در ظاهر اعمال نشده است. یکبار با هر دو کاربر host و admin این موضوع را امتحان کنید. دیگر نباید مشکلی وجود داشته باشد.
  NIPC
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  07 تیر 1390 11:48 ق.ظ
  ممنون مشکل حل شد. اما آیا می توانم پستی که به کتابدار می شود را به یک ایمیل  یا کاربر دیگری هدایت کنم ؟ در حال حاضر  به کاربر  HOST ارسال می شود. در صورت امکان می خواهم کتابدار واقعی مرکز پست ها را دریافت نماید . با تشکر
  host
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  07 تیر 1390 03:49 ب.ظ
  متاسفانه در این نسخه ماژول این امکان فراهم نیست اما سعی می کنیم در نسخه های بعدی این امکان را فراهم آوریم.
  با تشکر
  NIPC
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  11 مرداد 1391 10:17 ق.ظ
  با سلام من یک بار دیگر با این مشکل مواجه شدم که وقتی بر روی پرسش از کتابدار کلیک می کنم پیغام لطفا چند لحظه صبر کنید را می بینم با کاربران ارشد و ادمین وارد سایت شدم و هربار در پرسش از کتابدار خروج را زدم و خارج شدم اما هنوز هم مشکل حل نشده سوال دوم اینکه فرق بین ماژول پرسش از کتابدار بخش کاربران با بخش مدیران چیست؟ با سپاس
  Host
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  14 مرداد 1391 05:50 ب.ظ
  لطفا در مورد سوال اول دقیق تر توضیح دهید
  در مورد سوال دوم ماژول پرسش از کتابدار بخش مدیران به عنوان سرویس دهنده به ماژول پرسش از کتابدار بخش کاربران عمل می کند و چنانچه بر روی آن کلیک شود منتظر می ماند تا کاریری بر روی ماژول پرسش از کتابدار بخش کاربران کلیک کند تا بتواند با مدیر ارتباط برقرارنماید.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.