مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 01 شهریور 1390 08:39 ق.ظ توسط host
ايجاد فرم در يكي از صفحات سايت و ذخيره اطلاعات حاصل از ان در ديتابيس
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
hamid
کاربر جدید
کاربر جدید

--
31 مرداد 1390 05:24 ب.ظ
  با عرض سلام خدمت شما دوست عزيز ايا ايجاد فرم در يكي از صفحات سايت و همچنين ذخيره اطلاعات حاصل از ان در ديتابيس ممكن است؟
  host
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  01 شهریور 1390 08:39 ق.ظ
  با سلام
  در ورژن جدیدی که تا چند روز دیگر بر روی پورتال قرار می گیرد ماژولی به نام "فرم و لیست" اضافه شده است که مخصوص همین کار است. این ماژول را به صورت جداگانه نیز برای دانلود خواهیم گذاشت. لازم به ذکر است که ماژول فرم و لیست از ماژولهای هسته دات نت نیوک است و بر روی پورتال قابل نصب و استفاده است.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.