مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 19 مهر 1390 09:39 ق.ظ توسط host
چگونه لوگوی پورتال را در پوسته های جدید تغییر دهیم؟
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
younas
کاربر جدید
کاربر جدید

--
19 مهر 1390 09:24 ق.ظ
  با سلام
  مثل اینکه در پوسته های این ورژن 1.50 دیگر نیازی نیست که  در پوسته تغییری ایجاد کنیم و مدیر سایت از طریق منی مدیریت قابل به انجام آن است. لطف می کنید نحوه انجام این کار را توضیح دهید.
  host
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  19 مهر 1390 09:39 ق.ظ
  برای این کار از منوی مدیر، تنظیمات سایت را انتخاب کنید. در قسمت ظاهر می توانید در بخش آرم، تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید و اگر موجود نیست ابتدا آن را بارگذاری و سپس انتخاب کنید و تنظیمات سایت را بروز رسانی کنید تا لوگوی پورتال تغییر کند.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.