مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 10 آبان 1390 08:45 ق.ظ توسط host
تنظیمات جهت مدیریت پست‌های انجمن
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
اردشیر
کاربر جدید
کاربر جدید

--
09 آبان 1390 03:14 ب.ظ
  سلام در صورتی که بخواهم پست ها پس از تأیید در انجمن ها نمایش داده شوند، کدام دسترسی ها را بایستی برای کاربران فعال کنم؟ با تشکر
  host
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  10 آبان 1390 08:45 ق.ظ
  سلام
  ابتدا در صفحه انجمن بر روی لینک کنترل پنل آن کلیک نمایید. پس از باز شدن کنترل پنل انجمن، بر روی آیکون مداد ویرایش مربوط به گروه انجمنی که قصد دارید مدیریت شده باشد کلیک کنید. به صفحه ویژگیها بروید و آیتم مدیریت شده را بر روی روشن قرار داده و بر روی تکمه ذخیره کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود. پس از ان اگر در انجمن های زیر گروه این گروه انجمن، پستی ارسال شود باید به تایید مدیران انجمن در آید. برای تایید این پست ها هم کافیست هنگامی که با دسترسی مدیر به انجمن وارد می شوید گزینه مدیریت را انتخاب کنید.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.