مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 30 آبان 1390 10:02 ق.ظ توسط host
عدم ارائه پیغام مناسب به کاربر در ماژول Active Forum
�6 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
اردشیر
کاربر جدید
کاربر جدید

--
28 آبان 1390 09:39 ق.ظ
  با سلام. در ماژول انجمن ها، طوری تنظیم کرده ام که نیاز به تایید مدیر انجمن باشد. ولی وقتی که کاربر پستی را ارسال می کند هیچ گونه پیغامی مبنی بر ثبت پست به کاربر ارائه نمی کند این در صورتی است که پست واقعا ارسال شده و نیاز به تأیید مدیر انجمن دارد. این مشکل را چطور حل کنم؟ با تشکر
  قاسمی نژاد
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  28 آبان 1390 11:20 ق.ظ
  با سلام
  منظور از پیغامی به کاربر نمی دهد از چه طریقی است. همان زمان که کاربر پست را ارسال می کند پیغامی دریافت نمی کند یا اینکه از طریق ایمیل، تایید شدن یا رد شدن پست را متوجه نمی شود؟
  در صورتی که منظور پیغامی در همان زمان است آیا امکان پورتال شما بر روی اینترنت قرار دارد و می شود این اشکال را بر رویش دید؟ اگر اینچنین است لطفا لینک پورتال خود را برای ما بگذارید.
  اگر موضوع ارسال ایمیل است، به منظور ارسال ایمیل آگاهسازی به کاربران باید تنظیمات smtp را فعال کنید. در پست تنظیمات مربوط به ارسال email نحوه انجام این تنظیمات توضیح داده شده است.

  اردشیر
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  28 آبان 1390 11:55 ق.ظ
  با سلام.
  سایت روی شبکه داخلی قرار دارد و از اینترنت قابل مشاهده نیست.
  منظور از پیام هنگامی است که کاربر پستی را ارسال می کند در انجمن هایی که نیاز به تأیید جهت انتشار دارند پیغامی به کاربر نمایش داده میشود با این مضمون که پست شما ثبت شد ولی جهت انتشار نیاز به تأیید مدیر انجمن دارد. در حال حاضر پست ارسالی ثبت می شود و منتشر هم نمی شود ولی این پیغام جهت کاربر نمایش داده نمی شود و همان صفحه ارسال نمایش داده می شود.
  با تشکر
  host
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  28 آبان 1390 03:18 ب.ظ
  ابتدا در صفحه انجمن بر روی لینک کنترل پنل آن کلیک نمایید. پس از باز شدن کنترل پنل انجمن، بر روی آیکون مداد ویرایش مربوط به گروه انجمنی که قصد دارید مدیریت شده باشد کلیک کنید. به صفحه ویژگیها بروید. در کنار آیتم مدیریت شده که آن را بر روی روشن قرار دادید یک آیکون سه نقطه هست بر روی آن کلیک نمایید و تم ایمیل هشدار را بر روی AdminWatchEmail قرار دهید. سپس روی تکمه ذخیره کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود. باید با این تنظیمات مشکل فعلی شما حل شود.
  اردشیر
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  29 آبان 1390 07:41 ق.ظ
  با سلام
  با تشکر فراوان از شما.
  با راهنمایی شما، مشکل حل شد.
  اردشیر
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  29 آبان 1390 03:17 ب.ظ
  با سلام در قسمت محتوای در انتظار تأیید در انجمن ها، فرق ((رد کردن)) با ((حذف)) چیست؟ چگونه می توان به یک کاربر در خصوص پستی که انجام داده پیغام داد قبل از اینکه پستش تأیید شود؟ با تشکر
  host
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  30 آبان 1390 10:02 ق.ظ
  با سلام
  در ویژگی های انجمن می توان قالب متفاوتی از ایمیل برای رد کردن و حذف کردن تعریف و تعیین کرد تا با انجام هر یک از این اعمال کار پیغام مناسب آن ارسال شود. در ظاهر هر دو یک کار را می کنند اما به طور مثال مدیر انجمن ممکن است تصمیم بگیرد که رد کردن را در مواقعی که سوال قبلا پرسیده شده انتخاب کند و حذف را در سوالاتی که بی ربط مطرح شده اند و برای هر یک پیغام و قالب ایمیل مورد نظر خود را تعیین نماید.
  *یک خواهش: سوالات جدید را در قالب یک پست جدید ارسال کنید تا پیگیری آن توسط کاربران دیگر راحت تر شود.
  با تشکر
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.