مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 05 آذر 1390 10:39 ق.ظ توسط اردشیر
تنظیمات OnlineUsers
�2 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
اردشیر
کاربر جدید
کاربر جدید

--
05 آذر 1390 08:16 ق.ظ
  سلام برای اینکه ماژول OnlineUsers به درستی کار کند چه تنظیماتی را باید انجام دهم؟ با تشکر
  host
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  05 آذر 1390 10:05 ق.ظ
  سلام
  برای فعال کردن بخش کاربران آنلاین، باید از طریق منوی میزبان > تنظیمات میزبان> تنظیمات پیشرفته، گزینه فعال کردن کاربران آنلاین را تیک بزنید.
  برای اینکه مطمئن شوید وضعیت ماژول کاربران آنلاین درست است، از منوی باز شونده ماژول مذکور گزینه تنظیمات را انتخاب کنید. در اینجا مقابل وضعیت ماژول را نگاه کنید و مطمئن شوید که تیک Ok آن در حال نمایش باشد. توجه کنید که اگر می خواهید کاربران ارشد را نیز در این ماژول نمایش داده شوند باید گزینه مربوط به آن را تیک بزنید.
  اردشیر
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  05 آذر 1390 10:39 ق.ظ
  با تشکر فراوان از راهنمایی شما
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.