مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 20 آذر 1390 02:58 ب.ظ توسط host
بعد از جابجایی پورتال به سرور 2008 هنگام ذخیره در ویرایشگر htmlبا خطا مواجه می شوم
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
younas
کاربر جدید
کاربر جدید

--
20 آذر 1390 02:08 ب.ظ
  بعد از انتقال پورتال از localhost به Server 2008 هنگامی که در ویرایشگر html می خواهم متنی را ذخیره کنم با خطای زیر مواجه می شوم. ممکن است چه تنظیماتی را از قلم انداخته باشم؟

  Error: is currently unavailable.
  DotNetNuke.Services.Exceptions.ModuleLoadException: Deleted 0 files, however, some files are locked
  host
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  20 آذر 1390 02:58 ب.ظ
  احتمالا تنظیمات مربوط به کاربر network service (یا کاربری که خودتان تعریف کردید و اختصاص دادید ) را به درستی انجام ندادید و کاربر مذکور بر روی فولدر نصب برنامه و همچنین IIS دسترسی های لازم را ندارد.
  این دو مورد را بررسی نمایید. دقت نمایید که حتما برای application pool ای که به web application یا web site مربوطه در IIS اختصاص دادید، در قسمت Advanced Settings در گزینه Identity کاربر Network service (یا کاربر مورد نظر اختصاص یافته را) تعیین کنید.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.