مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 15 آذر 1391 12:11 ب.ظ توسط pooya
اشکال در browser های مختلف
�2 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
pooya
کاربر جدید
کاربر جدید

--
12 آذر 1391 11:12 ق.ظ
  با سلام و خسته نباشید
  زمانی که نوشته ای را می خواهم ارسال کنم اگر از browser firefox استفاده کنم نوشته هایم همانطور که تایپ کرده ام ارسال می شود به این معنی که اگر در نوشته هایم ار enter  استفاده کرده باشم در زمان ارسال پست نیز اینترها لحاظ شده است ولی زمانی که از browser explorer9 استفاده می کنم اولا که صفحه مثل شکل زیر دیده می شود دوما زمانی که نوشته ای را تایپ می کنم اینترها لحاظ نمی شود و زمان ارسال نوشته ها به هم چسبیده ارسال می شود
  لطفا راهنمایی بفرمایید


  Host
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  15 آذر 1391 10:05 ق.ظ
  با سلام و عرض پوزش بابت تاخیر در بررسی سوال شما

  ممکن است اعلام نمایید در کدام ماژول این اتفاق رخ می دهد؟
  pooya
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  15 آذر 1391 12:11 ب.ظ
  سلام مجدد
  در ماژول انجمن ها
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.