مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 16 دی 1392 02:20 ب.ظ توسط Host
بروز خطا هنگام ثبت نام کاربر
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
mohamad
کاربر جدید
کاربر جدید

--
16 دی 1392 02:12 ب.ظ
  با تشکر
  هنگامی که کاربری جدید در پورتال ثبت نام می کند ، پیغامی مبنی بر اینکه هنگام ثبت نام خطایی رخ داده به کاربر نمایش داده می شود ولی ثبت نام انجام می شود.

  Host
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  16 دی 1392 02:20 ب.ظ
  با تشکر
  هنگام ثبت نام کاربر ، ایمیلی برای او ارسال می شود اگر حین ارسال ایمیل خطایی رخ دهد ، شرایط فوق پیش می آید برای رفع مشکل فوق موارد زیر را بررسی کنید :

  1- لطفا تنظیمات ارسال ایمیل در پورتال را که به طور مفصل در پست زیر آمده را بررسی نمایید.
  http://portal.nosa.com/tabid/61/aff...fault.aspx

  2 -چنانچه تمام تنظیمات را چک کردید ولی باز هم این مشکل برطرف نشده بود لطفا ایمیلی را که در تنظیمات SMTP پورتال ست کردید را چک کنید که پر نشده باشد به دلیل اینکه در برخی موارد محدودیت حجمی برای ایمیل ها تعریف می شود اگر حجم آن پر شده باشد دیگر ایمیل ارسال نمی شود.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.