مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 01 شهریور 1395 03:51 ب.ظ توسط Tariverdi
ابهام در دسترسی به ماژول Content List
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
Tariverdi
کاربر جدید
کاربر جدید

--
11 مرداد 1395 09:33 ق.ظ

  با درود

  هنگام افزودن ماژول Content List، پیغام هشداری نمایش داده می شود مبنی بر این که اگر در آدرس صفحه پارامتر Tag=xxx وجود نداشته باشد، کاربران عادی به این ماژول دسترسی نخواهند داشت:

  معنی این پیغام چیست و برای رفع آن چه باید کرد؟

  پيوست ها
  Tariverdi
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  01 شهریور 1395 03:51 ب.ظ

  روز بخیر

  این ماژول برای نمایش محتواها بر اساس برچسبها (Tags) می باشد. روش کار هم به این شکل است که ابتدا باید برای ماژولها یا صفحات مورد نظر خود برچسبهای دلخواه خود را اختصاص دهیم ، آنگاه در صفحه ای که شامل ماژول Content List باشد باید به انتهای  URL صفحه، عبارت Tag=MyWord?  را اضافه کنیم. توضیح این که MyWord یعنی واژه ای که می خواهیم جستجو کنیم. برای مثال به شکل زیر دقت کنید:

   در این مثال تمام صفحات و ماژولهایی که دارای برچسب "Simorgh" هستند بازیابی شده است.

  نکته: این موارد از طریق جستجوی معمولی در سایت نیز بازیابی می شود اما در جستجوی عادی، نتایج بازیابی شده محدود به صفحات و ماژولها نیست و در محتوای تمام سایت جستجو می شود. به عبارت دیگر جستجو از طریق برچسبها در ماژول Content List یک جستجوی فیلتر شده است که فقط در برچسب ماژولهای و صفحات انجام می شود.

  پيوست ها
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.