مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 22 اسفند 1389 09:48 ق.ظ توسط قاسمی نژاد
لایه های امنیتی (Security) در پورتال
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
tari
New Member
New Member

--
02 بهمن 1389 01:33 ب.ظ

  در ماژول نقشهای امنیتی دو مفهوم "نقش" و "گروه کاربران" برای مدیریت دسترسی ها در نظر گرفته شده است. سوال من این است که اگر چند کاربر با نقشهای مختلف امنیتی، عضو  یک گروه کاربری باشند آنگاه اختیارات این گروه به چه  شکل تعیین می شود؟ به عبارت دیگر نتیجه  overlap نقشها و گروهها به چه نتیجه ای می انجامد. مثلا" اگر کاربری در نقش دارای اختیار دسترسی به ماژول اخبار باشد اما در گروهی باشد که اختیار دسترسی به اخبار ندارد آنگاه این کاربر چه دسترسی به این ماژول خواهد داشت؟

  قاسمی نژاد
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  22 اسفند 1389 09:48 ق.ظ
  نقش های امنیتی (Roles) در تعیین دسترسی کاربران به قسمت های مختلف پورتال نقش اصلی را ایفا می کنند و گروه کاربران (Role Groups) تنها برای دسته بندی استفاده می شود بدین معنی که گروه های کاربری به گونه ای برای نمایش نقش ها در لیست های کوچکتر استفاده می شود. مجوزها به گروه های کاربری ربطی ندارد و به خود نقش ها اعطا می شود.
  از طرفی اگر کاربری دارای نقش هایی باشد با دسترسی های مختلف، دسترسی کمتر برای آن لحاظ می شود. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر درباره نقش ها و گروه های کاربری به لینک عملکرد نقش ها و گروه های کاربری مراجعه کنید.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.