مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 09 بهمن 1389 06:19 ق.ظ توسط قاسمی نژاد
Virtual Directory چیست؟
�0 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
قاسمی نژاد
مدیر پورتال کاربر انجمن
کاربر انجمن

--
09 بهمن 1389 06:19 ق.ظ
    ویرچوال دایرکتوری (Virtual Directory)، یک برنامه کاربردی وب را نمایش می دهد در صورتی که به یک فولدر فیزیکی (physical folder) اشاره دارد. فرمهای وب (صفحات اینترنتی) از HTTP برای ارتباط بین مرورگر و سرور وب استفاده می کنند. برنامه کاربردی وب، بر روی یک وب سرور و در یک مسیر فیزیکی قرار دارد. Internet Information Service که مخفف آن IIS است بر روی این وب سرور نصب شده است. IIS به ما امکان ساختن Virtual Directory را می دهد به گونه ای که امکان دسترسی به صفحات اینترنتی برنامه کاربردی وب را از طریق مرورگر و با آدرسی http مهیا می سازند. در این Virtual Directory، مسیر فیزیکی این برنامه کاربردی وب به همراه مجوزهای دسترسی تعیین شده است.

    برای مطالعه توضیحات  بیشتر در خصوص ساختن Virtual Directory در پورتال می توانید به لینک Virtual Directory در مباحث انجمن ها مراجعه نمایید.

    برای آشنایی بیشتر با ویرچوال دایرکتوری می توانید به مستنداتی نظیر What is a Virtual Directory و How to Create a Virtual Directory مراجعه نمایید.
    شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.