مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 28 تیر 1391 02:28 ب.ظ توسط NIPC
اشکال در ماژول ارتباط زنده (Live Chat) پس از جابجایی پورتال
�2 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
tari
New Member
New Member

--
10 بهمن 1389 12:00 ب.ظ
  پورتال را به یک سرور جدید منتقل کرده ایم و از آن پس، ماژولهای ارتباط زنده (هر دو بخش مدیریتی و کاربران) کار نمی کنند. اشکال به این شکل است که با کلیک روی این ماژولها پیغام می آید که :"ابتدا باید وارد سیستم شوید"‌ در حالی که قبلا" وارد سایت شده ایم.

  قاسمی نژاد
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  10 بهمن 1389 03:11 ب.ظ
  ابتدا بررسی نمایید که در هنگام تغییر سرور نام فولدر نصب برنامه تغییر نکرده باشد. اگر همه امور در هنگام انتقال به درستی انجام شده باشد، برای رفع این مشکل می توانید از راه حل زیر استفاده کنید.
  دو ماژول ارتباط زنده را از صفحات حذف کنید و از سطل بازیانی نیز حذف کنید. سپس از بخش ابزار آن را به همراه فایلهایشان حذف کنید.
  در ادامه با استفاده از بسته نصب آنها که فایل اصلی نصب می توان فایل زیپ آن  (در حقیقت همان فایل نصب ماژول) را از فولدری به نام Modules که در زیر فولدر Install واقع است بردارید، سپس آنها را دوباره نصب کنید و در صفحات استفاده کنید. برای نصب ماژول توضیحات بیشتر در لینک روش نصب ماژول موجود است.

  NIPC
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  28 تیر 1391 02:28 ب.ظ
  با سلام با توجه به اشکال پیش آمده در ماژول ارتباط با کاربر آنرا به روشی که توضیح داده بودید حذف کردم اما برای نصب مجدد آن ماژول مربوطه را نداشتم از کجا می توانم آنرا دانلود کنم؟
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.