مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 20 بهمن 1389 03:18 ب.ظ توسط قاسمی نژاد
اشکال در حذف ماژول پیغام رسانی
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
tari
New Member
New Member

--
20 بهمن 1389 02:10 ب.ظ
  در پورتال ما و در یک صفحه خاص، ماژول پیغام رسانی افزوده شده است اما این ماژول فقط توسط کاربران غیر رسمی و ثبت نام نشده قابل مشاهده  است به همین خاطر مدیر پورتال نیز نمی تواند آن را حذف کند. چه راه حلی برای این مشکل دارید؟
  ضمنا" در تنظیمات سایت نیز این ماژول را از فهرست ماژولهای استفاده شده خارج کردم اما مشکل حل نشد.
  قاسمی نژاد
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  20 بهمن 1389 03:18 ب.ظ
  با کاربر مدیر وارد پورتال شوید. به صفحه خاص مورد نظر خود بروید. در کنترل پنل بالای صفحه، گزینه "حالت نمایش" را چیدمان انتخاب کنید. حال می بایست ماژول پیغام رسانی را در قاب هایی که تعریف کردید ببینید. آنها را حذف نمایید.

  نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که این ماژول یک ماژول هسته دات نت نیوک هست و در صفحه پروفایل کاربر به طور پیش فرض قرار دارد. دیگر لازم نیست آن را در صفحات معمولی اضافه نمایید.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.