مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 28 بهمن 1389 06:33 ب.ظ توسط قاسمی نژاد
اشکال در پیوست فایل به موضوعات انجمن
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
tari
New Member
New Member

--
28 بهمن 1389 08:56 ق.ظ

  آیا علاوه بر فایلهای از نوع عکس، امکان پیوست کردن فایلهای متنی از نوع pdf و txt و اساسا" انواع فایلهای دیگر به موضوعات و پاسخها وجود دارد؟ من فایل متنی ضمیمه کردم اما در ناحیه پیوستها امکان درج لینک فعال نیست و به همین خاطر در متن پاسخ نمی توانم به این فایل لینک دهم. اما در هنگام نمایش پاسخ در قسمت پایین یک لینک از ضمیمه نشان می دهد.
  توضیح: باید بگویم ابتدا دو نوع فایل متنی را در تنظیمات انجمن مورد نظر و در ناحیه پیوستها اضافه کرده ام.

  قاسمی نژاد
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  28 بهمن 1389 06:33 ب.ظ
  در قسمت پیوست، امکان درج عکس به صورت لینک یا عکس در محتوای پست های انجمن فراهم شده است. در مورد فایل های دیگر نظیر zip فایل  به پست مذکور ضمیمه می شود یعنی به صورتی لینکی در انتهای آن نمایش داده می شود. از مفهوم پیوست همین امر بر می آید، شما می توانید در متن ذکر کنید که فایل با نام مورد نظر ضمیمه شده است.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.