مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 30 بهمن 1389 08:44 ق.ظ توسط قاسمی نژاد
اشکال در باز کردن لینک در متن یک خبر
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
tari
New Member
New Member

--
28 بهمن 1389 11:32 ق.ظ
  در یک خبر، می خواهیم لینکی قرار دهیم و می خواهیم در یک صفحه جدید (New Window) باز شود. در تنظیمات لینک هم روی گزینه "در یک صفحه جدید باز شود" تیک می زنیم . با این حال این لینک در همان صفحه باز می شود.
  قاسمی نژاد
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  30 بهمن 1389 08:44 ق.ظ
  ابتدا در متن خبر خود، قسمتی از متن را که می خواهید لینک شود، انتخاب کنید سپس بر روی آیکون "گنجاندن/افزودن پیوند" موجود در ابزار بالای ویرایشگر کلیک کنید. در پنجره باز شده، در قسمت "اطلاعات پیوند" در Url، آدرس مورد نظر را وارد نمایید. سپس به زبانه "مقصد" بروید، مقصد را پنجره دیگر انتخاب کنید و سپس آن را تصویب کنید و خبر را بروز رسانی کنید. اگر کسب بر روی لینک موجود در خبر کلیک کند، لینک در پنجره جدیدی باز می شود.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.