مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 01 اسفند 1389 01:12 ب.ظ توسط قاسمی نژاد
اشکال در توکن FORUMURL در ماژول آخرین ارسالها
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
tari
New Member
New Member

--
01 اسفند 1389 01:00 ب.ظ
  توکن FORUMURL را در یک Tag لینک استفاده کرده ام اما این لینک صفحه انجمنها را باز می کند. به عبارت دیگر این URL مشخصات TabID مربوط به صفحه انجمنها را نشان می دهد. آیا می توان کاری کرد تا این توکن به خود انجمن لینک بدهد؟
  قاسمی نژاد
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  01 اسفند 1389 01:12 ب.ظ
  شما دقیقا می خواهید چه کاری انجام دهید؟ اگر قصد دارید به پستی لینک دهید بر روی متنی که می خواهید لینک شود، بر روی آیکون Link کلیک کنید و سپس آدرس url پست مذکور را وارد نمایید و تصویب کنید.
  شما چرا توکن را در تگ لینک استفاده کرده اید؟ توکن ها در قالب های ماژول ها به کار می روند و هر توکن کار مختص خورد را انجام می دهد. توکنی که نام بردید URLای برای انجمنی که پست در آن واقع شده است، فراهم می آورد.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.