مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 09 فروردین 1396 10:53 ق.ظ توسط Tariverdi
انبار ـ
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
مدیا پرداز سیستم
کاربر جدید
کاربر جدید

--
07 فروردین 1396 11:18 ق.ظ

  با توجه به اینکه شرکت مدیا پرداز سیستم وارد کننده تجهیزات مخابراتی high tech می باشد و کالاهایی که وارد میشود دارای سریال منحصر بفرد و سال ساخت میباشد.

  حال این شرکت باتوجه به نیاز و جلوگیری از کالاهای مانده در انبار ( سال ساخت کالا ) در نظر دارد وقتی کالا وارد انبار میشود با استفاده از دستگاه بارکد خوان که فایل خروجی بر مبنای excel  و word میدهد در یک ردیف کالا به تعداد وارد شود و شماره سریال نیز به همان تعداد وارد شده ثبت شود و زمانی که کالا خارج میشود بر مبنای شماره سریال خارج شود. و بتوانیم از شماره سریال مثل کارت کالا استفاده کنیم.

  لازم به ذکر است در گمرک شماره سریال های استخراج شده در فایل اکسل توسط یک برنامه در قالب وب در زمان تقریبی حدود 10 ثانیه اخذ میشود .متاسفانه طی پیگیری های تلفنی مکرر کارشناسان محترم نوسا میفرمایند امکان دریافت شماره سریال ها برای یک مدل توسط فایل excel  امکان پذیر نبوده و اگر از یک مدل دستگاه 1000 عدد وارد شود باید 1000 بار آن مدل کالا با شماره سریال ثبت گردد که این مسئله با ماهیت نرم افزاری کردن اطلاعات مغایرت کامل دارد.

  Tariverdi
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  09 فروردین 1396 10:53 ق.ظ
  با سلام
  سوال شما به پشتیبانی سیستمهای مالی مربوط می شود. به همین منظور، انجمنی در سامانه پشتیبانی سیستم مالی یکپارچه نوسا (accsupport.nosa.com) وجود دارد که شما می توانید سوالها و اشکالهای خود را در آن مطرح کنید.  
  موفق باشید
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.