مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 27 دی 1389 10:13 ق.ظ توسط قاسمی نژاد
استفاده از SMTP مربوط به Mail Server های Yahoo،Gmal و Hotmail
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
spg
کاربر جدید
کاربر جدید

--
26 دی 1389 03:29 ب.ظ

  آیا می توان در تنظیمات مربوط به SMTP از Mail Server های عمومی مانند Gmail ، Yahoo و Hotmail استفاده نمود. اگر جواب مثبت است لطفا نحوه ات آنها را در سایت قرار دهید.
  با تشکر

  قاسمی نژاد
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  27 دی 1389 10:13 ق.ظ
  باید این امکان از طریق Mail Server مورد نظر در اختیار کاربران قرار گرفته باشد.

  برای آشنایی با چگونگی انجام تنظیمات smtp در پورتال لینک زیر را مشاهده نمایید:
  http://portal.nosa.com/tabid/61/afv...fault.aspx

  برای اعمال تنظیمات مورد نظر، ابتدا به پورتال مراجعه نمایید و با کاربر host و یا کاربر ارشد دیگری وارد پورتال شوید. از منوی میزبان، تنظیمات میزبان را انتخاب کنید.
  از "تنظیمات پیشرفته"، "تنظیمات SMTP سرور" را انتخاب نمایید.
  در قسمت "SMTP سرور"، smtp.gmail.com:587 را وارد نمایید. "فعالسازی SSL برای SMTP" را تیک بزنید چرا که gmail از ارتباط امن استفاده می کند.
  سپس در قسمت "نام كاربر SMTP" و "كلمه عبور SMTP" می بایست نام کاربری و کلمه عبور ایمیل مورد نظر در gmail را وارد نمایید. توجه کنید که در قسمت "نام كاربر SMTP"، باید ایمیل را به طور کامل درج کنید مثل youremail@gmail.com و سپس بر روی تست کلیک نمایید.
  تنظیمات دیگری نظیر ایمیل میزبان و مدیر را نیز مشابه آنچه در لینک اول مطرح شده انجام دهید و ایمیل مربوط به gmail مورد نظر خود را برایش وارد نمایید.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.