مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 29 دی 1389 02:21 ب.ظ توسط قاسمی نژاد
چگونه می توان متن ایمیل هایی که بعد از ثبت نام به کاربر ارسال می شود تغییر داد؟
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
younas
کاربر جدید
کاربر جدید

--
29 دی 1389 02:03 ب.ظ
  چگونه می توان متن ایمیل هایی که بعد از ثبت نام به کاربر ارسال می شود تغییر داد؟ آیا قابل تغییر است؟ آیا نوع فونت و سایز استفاده شده در این ایمیل ها قابل تغییر است؟
  قاسمی نژاد
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  29 دی 1389 02:21 ب.ظ
  متن تمام پیام هایی که بعد از ثبت نام به کاربر ارسال می شود در فایل های منبع (Resource file) ها ذخیره شده است که از طریق واسط کاربری تعبیه شده در پورتال قابل مشاهده است. در resource های مربوطه قالب html ارسال ایمیل (مواردی نظیر نوع فونت، متن، توکن های مورد نیاز برای نمایش نام کاربر، ایمیل کاربر و ...) تعیین شده است. برای مشاهده و ویرایش آنها می توانید از منوی مدیر، مدیریت زبان را انتخاب کنید.
  در ویرایشگر زبان سه حالت (mode) برای ویرایش فایل های زبان وجود دارد :

  1.سیستم: از این مد باید برای ویرایش Resource های هسته دات نت نیوک استفاده شود.
  یعنی مثلا در ویرایش زبان فارسی وقتی این مد را انتخاب کنید، ملاحظه می کنید که Resource های پیش فرض در سمت چپ به انگلیسی هستند،  چون Resource های فارسی نسبت به Resource های پیش فرض دات نت نیوک که انگلیسی می باشند تغییر کرده است.

  2.میزبان: از این مد باید برای ویرایش Resource ها برای تمام پورتال های نصب شده استفاده کرد که در این مد Resource ها نسبت به ریسورس های فارسی هسته که در مد سیستم قبلا تعیین شده اند تغییر میکنند و به تمام پورتال های اعمال میشوند. بنابراین تغییرات شما در این مد باعث نادیده گرفتن مقدار Resource های هسته پورتال می شود.

  3.پورتال: از این مد نیز  برای ویرایش فایل های زبان پورتال جاری استفاده می شود. در این مد هم مانند مد میزبان Resource ها نسبت به Resource های فارسی هسته که در مد سیستم قبلا تعیین شده اند تغییر می کنند، اما تنها  به پورتال جاری اعمال میشوند.

  برای ویرایش قالب و محتوای یکی از ایمیل های آگاه سازی بهتر است مد سیستم را انتخاب کنید و بر روی علامت مداد کلیک نمایید تا برای وبرایش مقادیر فایل منبع صفحه ای باز شود. همانطور که گفته شد در مد سیستم یک طرف آن به زبان انگلیسی است و یک طرف به زبان فارسی . در GlobalResources شما می توانید تمام قالب های ایمیل های ارسالی بعد از نصب را مشاهده نمایید. برای مثال می توان نمونه های زیر را ذکر نمود:
  resource name قالب پیغام هایی که بعد از ثبت نام کاربر به ایمیل کاربر ارسال می شود.
  اگر ثبت نام به صورت عمومی باشد
  EMAIL_USER_REGISTRATION_PUBLIC_BODY.Text
  اگر ثبت نام بازبینی شده باشد
  EMAIL_USER_REGISTRATION_VERIFIED_BODY.Text
  اگر ثبت نام خصوصی باشد
  EMAIL_USER_REGISTRATION_PRIVATE_BODY.Text

  resource name قالب پیغامی که بعد از ثبت نام کاربر به ایمیل مدیر ارسال می شود.

  EMAIL_USER_REGISTRATION_ADMINISTRATOR_BODY.Text

  اگر هر یک از این موارد نیاز به بروزرسانی داشت بر روی محتوای آن را در یک فایل Notepad کپی کنید، تغییرات مورد نظر را بر روی آن اعمال کنید و سپس محتوای تغییر یافته را دوباره از Notepad به textbox مربوطه کپی نمایید. استفاده از Notepad تنها به این خاطر توصیه می شود که جهت تگ های html و درست ویرایش نمودن محتوی در آن آسانتر است.
  پس از اتمام کار در پایین صفحه بروز رسانی را انتخاب کنید.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.