مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 10 بهمن 1389 11:48 ق.ظ توسط قاسمی نژاد
مرورگر مناسب برای پورتال
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
tari
New Member
New Member

--
10 بهمن 1389 10:41 ق.ظ
  مرورگر (Browser) های مناسب برای پورتالها کدام است؟ آیا از میان مرورگرها می توان یکی را مناسب ترین مرورگر برای کار با پورتال انتخاب کنیم؟ در صورت مثبت بودن جواب این سوال، آن مرورگر کدام است و چرا؟
  قاسمی نژاد
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  10 بهمن 1389 11:48 ق.ظ
  نمی توان در این مورد نظر قطعی و تخصص داد. بحث در مورد اینکه کلا کدام مرورگرها بهتر هستند بحثی است که بسیاری از کارشناسان در مورد آن اختلاف نظر دارند.
  در ایران استفاده از IE و Fire Fox رایج است. اما در میان ورژن های IE دیگر ورژن 6 و 7 منسوخ قلمداد می شوند و می بایست به ورژن 8 ارتقا یابند. از نظر ما برای پورتال های نوسا و سیمرغ، مرورگر Fire Fox بهترین کارایی را داراست و بر روی IE 8 هم عملکردی مناسب دارد.
  قطعا مرورگرهای دیگری نظیر Opera و Google Chrome هم می توانند مورد استفاده واقع شوند.
  مساله ای که در میان است هر کدام از این مرورگرها رفتارهای متفاوتی از یکدیگر دارند. گاهی اوقات حتی یک فایل html ساده را به سختی می توان به گونه ای تنظیم نمود که در چند مرورگر یکسان نمایش داده شود. این اختلاف در زمان اجرای اسکریپ ها بیشتر نیز می شود.
  بخاطر همین، رفتارهایی نظیر تغییر اندازه فونت یا اندازه صفحات در مرورگرهای مختلف، رفتاری طبیعی محسوب می شود.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.