مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 16 بهمن 1390 02:52 ب.ظ توسط host
جستجو در انجمن‌ها با اعمال شرایط درست کار نمی کند!!!
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
صفی‌یاری
کاربر جدید
کاربر جدید

--
16 بهمن 1390 01:47 ب.ظ
  هر گاه در انجمن‌ها جستجویی انجام می‌دهم که شرایطی را برای آن در قسمت سمت راست صفحه جستجو در نظر می‌گیرم،و تعداد جوابها از یک صفحه بیشتر است برای ملاحظه صفحه دوم یا صفحات بعدی با مشکل مواجه می‌شوم. چون تعداد جوابها به طرز وحشتناکی زیاد می‌شود.

  این طور بنظر می‌رسد که برای نشان دادن صفحه دوم بدون در نظر گرفتن شرایط ذکر شده، مجددا جستجوی جدیدی انجام می‌دهد و هیچ گاه نمی‌توانم صفحه جستجوی دوم به بعد اولیه حاصل از شرایط جستجو را ببینم. (بعنوان مثال برای تعیین شرایط در یک انجمن خاص جستجو انجام شود)
  host
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  16 بهمن 1390 02:52 ب.ظ
  برای چنین جستجو هایی باید به پورتال لاگین نمایید تا صفحات بعدی جستجو را به درستی ملاحظه نمایید.
  اگر به پورتال وارد نشده باشید در جستجوهایی که چند صفحه پاسخ می آورد تنها صفحه اول را با توجه به شرایط درست نمایش می دهد.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.