مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 27 تیر 1391 05:54 ب.ظ توسط kashani
تعداد دفعات ورود به سایت
�2 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
kashani
کاربر جدید
کاربر جدید

--
22 تیر 1391 12:35 ب.ظ
  سلام

  1- آیا میتوان گزارشی از تعداد دفعات ورود به سایت اعضا در اختیار داشت ؟
  2- بهترین اعضا بر چه اساسی تعیین می شوند ؟


  Host
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  24 تیر 1391 05:27 ب.ظ
  با سلام

  در مورد سوال اول :
  برای مشاهده تعداد دفعات ورود به سایت اعضا ، ابتدا به عنوان مدیر وارد سایت شوید و از منوی مدیر ، نمایشگر وقایع (Log Viewer) را انتخاب کنید و سپس در قسمت تنظیمات نمایشگر ، نوع Login Success را انتخاب کنید و لیست مورد نظر را مشاهده نمایید.

  در مورد سوال دوم :
  امتیاز اعضا بر اساس تعداد پست های آنها میباشد بنابراین هرچه تعداد پستها بیشتر باشد امتیاز نیز بیشتر خواهد بود و بهترین اعضا کسانی هستند که تعداد پست های بیشتری داشته باشند.
  kashani
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  27 تیر 1391 05:54 ب.ظ
  سلام

  1-متاسفانه گزارش مورد نظر کمکی به ما نمی کند ، چون فقط ورود به سایت های امروز را نشان میدهد ، در صورتی که ما گزارشی می خواستیم که تعداد login های یک کاربر از ابتدا عضویت تا به امروز را نشان دهد.
  2- اینگونه که می فرمایید نیست ، چون کاربری در وب سایت ما وجود دارد که تعداد پست های بیشتری دارد ، ولی در رتبه پایین تری نسبت به کاربر دیگر قرار گرفته .

  با تشکر
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.