مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 02 شهریور 1391 10:39 ق.ظ توسط صفی‌یاری
مشکل دریافت عکس در ماژول گالری عکس
�0 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
صفی‌یاری
کاربر جدید
کاربر جدید

--
02 شهریور 1391 10:39 ق.ظ

    اگر از ماژول گالری عکس استفاده کنیم، هنگامیکه کاربر بروی عکس اولیه کلیک نماید و عکس باز شود سپس با استفاده از گزینه های نمایش بعدی (N) و یا نمایش قبلی (P) عکس‌های دیگر را ملاحظه نماید، اگر بروی یکی از عکسها بخواهد از گزینه دریافت عکس (D) استفاده نماید تا عکس مورد نظرش را Download نماید. فقط عکس اولی Download می‌شود.

    چه کاربر Guest باشد و چه در پورتال Login کرده باشد.

    به عبارت دیگر به هیچ طریقی نمی‌توان عکس یا عکسهای مورد نظر را Download کرد چون همیشه عکس اولی Download می‌گردد، حتی در هنگام Download هر عکس نام فایل نمایش داده شده، همان نام فایل عکس اول می‌باشد.

    شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.