مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 02 بهمن 1389 10:05 ق.ظ توسط قاسمی نژاد
ایندکس سازی پورتال
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
tari
New Member
New Member

--
29 دی 1389 01:33 ب.ظ
  آیا ایندکس مطالب جدید پورتال بطور اتوماتیک به روز می شود یا اینکه باید مرتب این کار را انجام دهیم. ضمنا" نحوه انجام ایندکس سازی را نیز لطفا توضیح دهید.
  قاسمی نژاد
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  02 بهمن 1389 10:05 ق.ظ
  واژه سازی مطالب پورتال، هم می تواند به صورت خودکار به روز شود هم به صورت دستی.
  برای تعیین تنظیمات اولیه و چگونگی واژه سازی (ایندکس نمودن)، ابتدا با کاربر ارشد (host) وارد پورتال شوید. سپس از منوی میزبان، مدیریت جستجو را انتخاب کنید. بیشترین و کمترین طول کلمات را که می خواهید در واژه سازی دخیل شوند را وارد نمایید. در صورتی که می خواهید کلمه های متعارف و اعداد  نیز در جستجو لحاظ شوند گزینه های آن را تیک بزنید.
  سپس بر روی بروز رسانی کلیک نمایید و بعد بر روی واژه سازی مجدد محتوی کلیک کنید.
  برای واژه سازی خودکار، از منوی میزیان، زمانبندی را انتخاب کنید. در این قسمت توجه کنید که Search Engine Scheduler فعال شده باشد. این برنامه به صورت پیش فرض هر 30 دقیق واژه سازی مجدد را برای پورتال انجام می دهد.

  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.