مطالبی نظیر نحوه نصب بر روی Localhost، نصب بر روی سرور (با کنترل پنل Plesk) منوط به اینکه Host و Domain ای تهیه نموده باشید، چگونگی استفاده از کنترل پنل پورتال به صورت راهنماهایی در قسمت مستندات قرار گرفته است.

در صورتی که از پورتال، نحوه کارکرد ماژول های آن، تنظیمات عمومی و هر یک از بخش های آن، سوالی دارید در انجمن ها ارسال نمایید. به منظور داشتن انجمنی کارآمد، قبل از ارسال سوال با استفاده از امکان جستجوی انجمن مطمئن شوید که سوال شما قبلا مطرح نشده باشد. لطفا دقت کنید که سوال در بخش مربوط به خود پرسیده شود. سوال های تکراری و سوال هایی که در بخش خود مطرح نشده باشند بدون هیچ پیغام قبلی توسط مدیر انجمن حذف می شود.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 11 بهمن 1389 02:35 ب.ظ توسط قاسمی نژاد
اشکال در تنظیم عرض ماژولها در IE
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
tari
New Member
New Member

--
11 بهمن 1389 09:33 ق.ظ
  در حالت نمایش ماژولها با Container ، اگر چند ماژول در یک ستون درج شود در مرورگر IE، عرض ماژولها با هم برابر نیست و لذا نمایش مناسبی ندارد. با چه تنظیماتی می توانیم این مشکل را حل کنیم؟ توضیح این که این مشکل در مرورگر فایرفاکس (Firefox ) نسخه 3.6 دیده نمی شود.
  قاسمی نژاد
  مدیر پورتال کاربر انجمن
  کاربر انجمن

  --
  11 بهمن 1389 02:35 ب.ظ
  هر کدام از این ماژول ها به همراه کانتینر خود، در یک pane یا قاب واقع شده اند. این قاب ها با عرض ثابت یا متغیر همگی در پوسته تعریف شدند. در حقیقت این قاب ها، سلول های یک جدول HTML هستند. برخی اوقات اگر تفاوت رفتاری در مرورگرها دیده می شود، می تواند  ناشی از تفاوت برخورد آنها با جدول HTML باشد.
  از طرفی برخی از این ماژول ها عرض و ارتفاع ثابتی دارند و برخی نظیر ویرایشگر Text/Html بسته به عرض قاب بزرگ می شوند ولی ارتفاع آنها با توجه به محتوا تعیین می شود.
  اغلب در یک قاب، ماژول هایی که از یک سنخ هستند استفاده می شود اما در کل باید با توجه به اندازه های تعبیه شده برای قاب ها و عرض ماژول ها، صفحات را چید.

   توضیحات تخصصی تر در مورد قاب ها
  شما هنگامی که از کنترل پنل پورتال حالت نمایش را چیدمان قرار دهید، انواع قاب ها را ملاحظه می نمایید. همانطور که گفتیم این قاب ها در پوسته تعریف شده اند.
  به طور مثال در پوسته های پیش فرض پورتال های ما، LeftPane و RightPane با عرض ثابت ( 200px در پوسته پورتال سیمرغ و 180px در پوسته پورتال نوسا) تعریف شده اند و برای ContentPane عرضی تعیین نشده تا در صورتی که دو قاب کناری آن خالی بودند کل صفحه را بگیرد یا اینکه اگر یکی از آنها خالی بود بتواند به اندازه لازم امتداد یابد. لازم به ذکر است که برای مدیران هنگامی که وارد پورتال می شوند چون جزء ویرایش کنندگانند صفحه ای که مشاهده می کنند با صفحه ای که کاربران ناشناس یا ثبت نام شده ملاحظه می کنند تفاوت دارد.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.